top of page
Geleceğin Mühendisliği

FİRMA PROFİLİ

Reynolds İleri Mühendislik, özgün tasarımları, yerlileştirme ve teknolojik kazanım yükümlülüğü projeleri ile sektörde önemli paydaşlar arasındadır. Dışa bağımlılığı azaltmayı, maliyetleri düşürürken verimliliği artırmayı hedefleyen Reynolds İleri Mühendislik, Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri B Blok No: Z08`de faaliyetlerini sürdürmektedir.

Reynolds İleri Mühendislik güçlü akademik kadrosu ile Üniversite-Sanayi işbirliğinde bölgesel bazda etkin rol oynamaktadır. Firma ortakları Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tahsin ENGİN, Doç Dr. Osman Hamdi Mete, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet AYDIN ve Arş. Gör. Dr. Mustafa DURMAZ`dan oluşmaktadır.

Reynolds İleri Mühendislik, firmalara verdiği destekler doğrultusunda ikisi PCT olmak üzere toplamda beş patenti bulunmaktadır. Yapılan geliştirme çalışmaları ile Türkiye`de birçok farklı alanda ithal ikamesi kazandırmıştır. Bu yönleriyle Reynolds İleri Mühendislik, CFD ve Yapısal analiz tabanlı parametrik optimizasyon çalışmalarında yetkinlik kazanılmıştır.

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuz

Yerli ve milli çözüm ile uzmanlık alanımıza giren tüm sektörlerdeki müşteri ihtiyaçlarına hızlı, etkin, yönlendirici ve yenilikçi çözümler sunarak, müşterilerinin mühendislik ürün ve alt sistem gereksinimlerini çözüm üretmek yerlileştirmek ve teknoloji kazanımı sağlamak.

Vizyonumuz

Yurt içinde edindiği güven ve başarıyı arttırarak devam ettiren, global pazarda yüksek katma değerli ürün ve çözümleri ile tercih edilen, sistem bazında ürünler geliştiren sektörün öncü mühendislik ve danışmanlık firması olmak.

REFERANSLAR

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.png
7.png
8.png
9.png
10.jpg
11.jpg
12.png
13.png
bottom of page